Omschrijving
Welkom in het gezellige centrum van Vianen bij deze unieke vrijstaande woning met geweldig dakterras en maar liefst 2 eigen parkeerplaatsen. Aan de buitenzijde(voor) nog het huis met de oorspronkelijke uitstraling, echter is er een groot gedeelte aangebouwd en is het gehele pand gemoderniseerd en heeft een energielabel A!
De ligging van de woning is fantastisch, in het historische en gezellige centrum van Vianen. De hoofdwinkelstraat met leuke terrassen en restaurants en winkels is om de hoek. Ook de dijk met de uiterwaarden waar je heerlijk kunt wandelen zijn op loopafstand gelegen. Vooral ook op het geweldige dakterras ervaar je de prachtige ligging en omgeving met alle karakteristieke panden.
De combinatie van de historie en karakter van de binnenstad en de voorzijde van deze woning en het gemak van comfort maakt deze woning zeer bijzonder. Een perfecte combinatie van oud en nieuw.
Alhoewel iedereen altijd via de achterdeur binnenkomt beginnen we toch bij de voordeur
Indeling:
Entree, hal met meterkast, sfeervolle woonkamer van 26,2 m2 met spiltrap naar de slaapkamer met berging/kledingruimte en het geweldige dakterras van maar liefst 39,2 m2.
Vanuit de woonkamer loop je door naar woonkeuken/eetkamer van 23,2 m2 waar een heerlijk lichte ruimte is gecreëerd door de dakvensters. Het separaat toilet en de ruime, mooie badkamer met ligbad, stortdouche en groot wastafelmeubel grenzen aan de woonkeuken. Hierna loop je naar de slaapkamer van 10,6 m2 op de begane grond, deze is nu in gebruik als kantoor. Als laatste de ruime bijkeuken/wasruimte en ook achteringang. Ook deze ruimte is licht door het dakvenster. Er is tevens een ruime berging, deze is vanuit buiten bereikbaar.
Bijzonderheden:
– Wonen in een karakteristiek vrijstaand huis in de binnenstad met het comfort van nu en 2 parkeerplaatsen op eigen erf
– Luxe keuken met alle apparatuur o.a. inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, en koel/vriescombinatie
– Alle wanden zijn glad gestuct en gesaust.
– De dakvensters/lichten met beloopbare glazen platen geven mooi lichtinval in de eetkeuken en de bijkeuken/wasruimte
– Het buitenterrein is af te sluiten met een groot hek.
– De ramen op de begane grond zijn voorzien van elektrische screens.
– Energielabel A
– 8 zonnepanelen
– Verwarming en warmwater door HR ketel volgens opgave van 2018
– Oplevering in overleg