Omschrijving
In rustige groene woonomgeving bieden wij aan een zeer ruim helft van dubbel woonhuis op een royaal perceel eigen grond van maar liefst 426 m2. De woning is voorzien van een grote aanbouw aan de achterzijde als extra vleugel met daarin een zeer royale slaapkamer, ruime badkamer en een extra bergruimte. Deze woning is dus uitermate geschikt voor dubbele bewoning en/of gelijkvloers wonen. De woning heeft een woonoppervlakte van maar liefst 225 m2. Het perceel is aan de achterzijde gesitueerd aan waterpartijen en groenvoorziening. De strook grond langs de waterpartij behoort niet tot het perceel maar is eigendom van de gemeente. De betreffende strook is sinds de bouw van de woning in gebruik bij de oorspronkelijke bewoner. De Vuurvliegweide is gelegen in de populaire woonomgeving van Batau-Noord en in een autoluw hofje waar ruimte en groen centraal staan.
Indeling
Begane grond: Via de entree bereik je de ruime hal met trapopgang, in de hal bevindt zich de toiletruimte en meterkast en vanuit de hal heb je toegang naar de zeer ruime tuingerichte woonkamer met open haard. De woonkamer is voorzien van een lichtstraat en geeft aan de achterzijde toegang naar de aparte aangebouwde vleugel. Aan de voorzijde bevindt zich een eetkamer van 13,5 m2 die op haar beurt weer grenst aan de half open keuken met eenvoudige gedateerde inrichting van 8,0 m2. Vanuit de keuken heb je toegang naar de bijkeuken, vanuit de bijkeuken heb je toegang naar buiten. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een extra gang die leidt naar de aangebouwde vleugel met ruime slaapkamer van maar liefst 18 m2 en een badkamer met wastafel, tweede toilet en inloopdouche. Vanuit deze gang heb je ook toegang naar de ruime inpandige garage met bergzolder. Vanuit de garage heb je tevens toegang naar de techniekruimte waar zich de CV-ketel bevindt. Aan de achterzijde van de woonkamer heb je openslaande deuren en veel glas welke toegang en zicht geeft op de groene woonomgeving.
1e Verdieping: Ruime overloop met separate toilet ruimte. Vanaf de overloop toegang naar drie mooie ruime slaapkamers van respectievelijk circa 16,3 m2, 11,7 m2 en 23,9 m2. De grote slaapkamer is voorzien van een balkon aan de voorzijde en deze kamer is opgedeeld in een slaap- en een kastgedeelte. Vanaf de overloop toegang naar de gedateerde badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel.
2e Verdieping: Zeer ruime voorzolder. Vanaf de voorzolder bereik je de vijfde slaapkamer van maar liefst 17,2 m2.
Bijzonderheden:
– Op rustige gewilde groene locatie in Batau-Noord een zeer ruim helft van dubbel woonhuis.
– De woning heeft aan de achterzijde een aangebouwde vleugel met daarin ruime slaapkamer en badkamer.
– De woning is uitermate geschikt voor gelijkvloers wonen en/of mantelzorg.
– Er is geen vragenlijst deel B in verband met boedel.
– Het geheel wordt geleverd zoals bij de bezichtiging getoond.
– In de koopovereenkomst zal een ‘niet bewonersclausule’ en een ‘ouderdomsclausule’ worden opgenomen.
– De vorige bewoner heeft een gedeelte grond van de gemeente in gebruik, welke geen eigendom is. Dit gebruik is vanaf de bouw van de woning.
– Woning voorzien van ruime inpandige garage met bergzolder.
– Voor de garage parkeren op eigen terrein.
– Veel woningen aan het pleintje worden nog bewoond door de bewoners die er al sinds de bouw wonen. hoeveel bewijs kunt u krijgen dat dit een fijne woonomgeving moet zijn?
– Sociaal vriendelijke omgeving.
– Woning voorzien van 8 stuks PV panelen